$ DOLAR → Alış: 3,49 / Satış: 3,51
€ EURO → Alış: 3,65 / Satış: 3,66

Abdurrahman Önül sevenleriyle buluştu

Abdurrahman Önül sevenleriyle buluştu
  • 02.03.2013
  • 70 kez okundu

Nusaybin halkının günlerdir beklediği program Şehr-i Med Düğün Salonunda gerçekleştirildi.

Program Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Ardından Nusaybin Anadolu İmam Hatip Lisesi 9. Sınıf öğrencilerinden oluşan bir grup ilahiler okuyup dualar etti.

Onur konuğu olarak sahne alan Recep Arslan yoğun ilgi gösteren Nusaybin halkına ilahiler söyledikten sonra, Nusaybin halkına ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

Recep Arslan’ın ardından, Nusaybin halkının merakla ve ilgiyle beklediği Abdurrahman Önül sahne aldı.

Abdurrahman Önül’ün sahne almasıyla alkışlar sel oldu. Bir çok ilahiyi seslendiren Önül, gelen istekleri de geri çevirmedi.

Nusaybin Öğretmenler Derneğinin (NÖDER) düzenlediği program sonunda, NÖDER başkanı Ali Düzgün, Abdurrahman Önül’e çiçek ve plaket takdim etti. Ve katılımlarından ötürü Nusaybin halkına ve Önül’e teşekkür etti.

Abdurrahman Önül ise NÖDER başkanı Ali Düzgün ve yoğun ilgi gösteren Nusaybin halkına teşekkür etti. Bir daha Nusaybin’e gelmek istediğini vurguladı.

Önül’ün güzel ilahilerini dinleyen Nusaybin halkı, programdan sonra Abdurrahman Önül ile fotoğraf çektirmek için kapı önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

(Ufuk ASMAN – Yasin Burak TAN – Nusaybinliyiz.com)

abdurrahmanonulgaleri

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. hasım diyor ki:

    yahu bizim buralar abdullrahman kaynıyor neden yabancı abdullrahman görünce bu millet bu kadar ayaklandı kutlu doğum coşkusu bulamadım bu etkinlikten kutlu doğum bu şekilde kutlanmaz saygılarımla

YORUM YAZ
Nusaybin Belediyesine kayyum atandı
İçişleri Bakanlığı 28 belediyenin listesini açıkladı. Nusaybin Belediyesine de kayyum atandı.
Nusaybin kuzeyinde 7 ton amonyum nitrat bulundu!
Mardin Valiliği, gerçekleştirilen operasyonlar kapsamında Nusaybin'in kuzeyinde 7 ton amonyum nitratın ele geçirildiğini açıkladı.
Nusaybin Spor Kompleksi Projesi bitme aşamasında
Nusaybin Belediyesi Spor Kompleksi Projesi’nde bitme aşamasına geldi. Projede gelinen aşamaya dair açıklama yapan Belediye Eşbaşkanı Kaya ve Kok, “Nusaybinli...
Valilikten “çatışma” açıklaması
Mardin Valiliği Nusaybin'de çıkan çatışmayla ilgili bir basın duyurusu yayınladı.
Kaya; ‘Nusaybin yeniden Nisêbîna rengîn olacak’
Nusaybin’de 134 gün süren sokağa çıkma yasağının kısmi olarak kaldırılmasının ardından ilçeye gelen heyetler ve Nusaybin Belediye Eşbaşkanı Sara Kaya...
Ahmet Türk ; “Tepki haberleri gerçeği yansıtmıyor”
Mardin Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Ahmet Türk, Nusaybin’e yaptığı ziyarete ilişkin bazı basın yayın organlarında yer alan “Nusaybin esnafından Ahmet...
600 aileye gıda yardımı
Mardin Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanlığı ve Nusaybin Belediyesi, geri dönüşlerin başladığı Nusaybin ilçesinde ilk etapta 600 aileye gıda...
Gani Bilge : “Esnafı yanlış bilgilendirmeyin”
Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Abdulgani Bilge, sıkıntı olmayan bölgelerde bulunan iş yerleri için temizlik maksadıyla izin aldıklarını, ancak...
Dikkat : güvenliğiniz için tellerle çevrili mahallelere girmeyin
Sokağa çıkma yasağının 129 güne girdiği Nusaybin’de ‘Tellerle çevrili’ mahallelere girilmemesi uyarısı yapıldı.
Nail Şimşek Aydıntepe’ye tayin oldu
Nusaybin Gıda, Tarım ve Hayvancılık ilçe müdürlüğünde görev yapan Nail Şimşek'in tayini, Bayburt'un Aydıntepe ilçesine çıktı.
Nusaybin’de selalar okundu
Darbe girişiminin ardından Diyanet İşleri Başkanlığı Türkiye'ye çağrıda bulundu. Nusaybin camilerinden sela sesleri yükseldi.
Nusaybin’de sokağa çıkma yasağı kaldırılıyor
Nusaybin Kaymakamlığı, Abdulkadirpaşa, Fırat, Yenişehir, Dicle, Kışla ve Zeynel Abidin mahalleleri hariç olmak üzere sokağa çıkma yasağının 19 Temmuz 2016...
“Nusaybin afet bölgesi olarak ilan edilsin”
Nusaybin Düşünce-Der Başkanı Metin Kardaş, 5 aydır sokağa çıkma yasağının sürdüğü ilçenin afet bölgesi olarak ilan edilmesini istedi.
Gani Bilge’den hassasiyet çağrısı
Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Abdulgani Bilge, Nusaybinli vatandaşların mağdur olmaması için ticari araçlara hassasiyet çağrısında bulundu.
Valilikten “Cevizlik” açıklaması
Mardin Valiliği, Cevizlik Jandarma Karakolu'na yapılan saldırıyla ilgili açıklama yaptı.