$ DOLAR → Alış: 3,52 / Satış: 3,53
€ EURO → Alış: 3,95 / Satış: 3,96

Gençlerbirliği’nden ayrılıyor mu?

Gençlerbirliği’nden ayrılıyor mu?
  • 13.08.2013
  • 55 kez okundu

Nusaybin Gençlerbirliği’nde 2 yıldır top koşturan Muhammed Tan, geleceği ile ilgili açıklamalarda bulundu.

2012-2013 sezonunda takımının en golcü oyuncusu olan Muhammed, taraflı tarafsız Nusaybinli futbol severlerin yanı sıra bir çok kulübünde dikkatini çekti. İdris Oğuz’un vazgeçilmez futbolcularından biri olan Muhammed’in her mevkide oynama özelliği de kendisine ayrı artı puan kazandırıyor.

MUHAMMED TAN 2012-2013 SEZONUNDA NELER UMUYORDU, NELER BULDU?

Büyük hedeflerinin olduğunu belirten Tan, bu doğrultuda kendisini geliştirmek istediğini dile getirdi. Amaçlarından birinin en az BAL ligi klasmanında bir takımda top koşturmak olduğunu ifade etti. Bu sene üniversiteye gidip okumak istediğini söyleyen Tan, Nusaybin’den ayrılacağının da sinyallerini de verdi.

KULÜBÜ, NUSAYBİN BELEDİYE SPOR VE GİRMELİ BELEDİYE SPOR’DAN GELEN TEKLİFLERİ REDDETTİ!

Geçen sezon kendisine Nusaybin Belediye Spor, Girmeli Belediye Spor ve Midyat Belediye Spor’dan gelen transfer tekliflerini kulübünün reddettiğini açıklayan genç oyuncu, kendisini kiralık dahi olsa bırakmayacaklarını söyleyen Nusaybin Gençlerbirliği yönetimine gitmek istediğini söylediği ancak kulübünün kabul etmediğini söyledi.

YENİ KULÜBÜ TARSUS İDMAN YURDU’MU OLACAK?

Üniversite nedeniyle artık Adana’da yaşayacağını belirten başarılı oyuncu, Tarsus İdman Yurdu’nun antrenmanlarına katılabileceğini ve bu süreçte deneneceğini açıkladı.

İDRİS OĞUZ NASIL BİR TEKNİK DİREKTÖR?

2 yıl boyunca İdris Oğuz’la beraber çalışan Muhammed Tan, Nusaybin’in en iyi teknik adamlarından biri olduğunu ve gelecek sezon için lisans konusunda yardımcı olacağını da sözlerine ekledi.

Ayrıca Muhammed Tan son olarak kendisine her türlü desteği veren İbrahim Macar’a teşekkürlerini iletti.

(Ufuk ASMAN – Yasin Burak TAN – Nusaybinliyiz.com)

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Beşiktaşlı diyor ki:

    Muhammet TAN’ın gitmesi Nusaybin için büyük bir kayıp..

YORUM YAZ
Nusaybin Belediyesine kayyum atandı
İçişleri Bakanlığı 28 belediyenin listesini açıkladı. Nusaybin Belediyesine de kayyum atandı.
Nusaybin kuzeyinde 7 ton amonyum nitrat bulundu!
Mardin Valiliği, gerçekleştirilen operasyonlar kapsamında Nusaybin'in kuzeyinde 7 ton amonyum nitratın ele geçirildiğini açıkladı.
Nusaybin Spor Kompleksi Projesi bitme aşamasında
Nusaybin Belediyesi Spor Kompleksi Projesi’nde bitme aşamasına geldi. Projede gelinen aşamaya dair açıklama yapan Belediye Eşbaşkanı Kaya ve Kok, “Nusaybinli...
Valilikten “çatışma” açıklaması
Mardin Valiliği Nusaybin'de çıkan çatışmayla ilgili bir basın duyurusu yayınladı.
Kaya; ‘Nusaybin yeniden Nisêbîna rengîn olacak’
Nusaybin’de 134 gün süren sokağa çıkma yasağının kısmi olarak kaldırılmasının ardından ilçeye gelen heyetler ve Nusaybin Belediye Eşbaşkanı Sara Kaya...
Ahmet Türk ; “Tepki haberleri gerçeği yansıtmıyor”
Mardin Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Ahmet Türk, Nusaybin’e yaptığı ziyarete ilişkin bazı basın yayın organlarında yer alan “Nusaybin esnafından Ahmet...
600 aileye gıda yardımı
Mardin Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanlığı ve Nusaybin Belediyesi, geri dönüşlerin başladığı Nusaybin ilçesinde ilk etapta 600 aileye gıda...
Gani Bilge : “Esnafı yanlış bilgilendirmeyin”
Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Abdulgani Bilge, sıkıntı olmayan bölgelerde bulunan iş yerleri için temizlik maksadıyla izin aldıklarını, ancak...
Dikkat : güvenliğiniz için tellerle çevrili mahallelere girmeyin
Sokağa çıkma yasağının 129 güne girdiği Nusaybin’de ‘Tellerle çevrili’ mahallelere girilmemesi uyarısı yapıldı.
Nail Şimşek Aydıntepe’ye tayin oldu
Nusaybin Gıda, Tarım ve Hayvancılık ilçe müdürlüğünde görev yapan Nail Şimşek'in tayini, Bayburt'un Aydıntepe ilçesine çıktı.
Nusaybin’de selalar okundu
Darbe girişiminin ardından Diyanet İşleri Başkanlığı Türkiye'ye çağrıda bulundu. Nusaybin camilerinden sela sesleri yükseldi.
Nusaybin’de sokağa çıkma yasağı kaldırılıyor
Nusaybin Kaymakamlığı, Abdulkadirpaşa, Fırat, Yenişehir, Dicle, Kışla ve Zeynel Abidin mahalleleri hariç olmak üzere sokağa çıkma yasağının 19 Temmuz 2016...
“Nusaybin afet bölgesi olarak ilan edilsin”
Nusaybin Düşünce-Der Başkanı Metin Kardaş, 5 aydır sokağa çıkma yasağının sürdüğü ilçenin afet bölgesi olarak ilan edilmesini istedi.
Gani Bilge’den hassasiyet çağrısı
Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Abdulgani Bilge, Nusaybinli vatandaşların mağdur olmaması için ticari araçlara hassasiyet çağrısında bulundu.
Valilikten “Cevizlik” açıklaması
Mardin Valiliği, Cevizlik Jandarma Karakolu'na yapılan saldırıyla ilgili açıklama yaptı.