$ DOLAR → Alış: 3,51 / Satış: 3,53
€ EURO → Alış: 3,68 / Satış: 3,70

Girgin ailesine plaket

Girgin ailesine plaket
  • 02.05.2013
  • 47 kez okundu

Kaymakam Murat Girgin ve eşi Zeynep Girgin’inde katıldığı yemek etkinliğinde, gıda denetimi eğitimini alan Çatom ve ilçe tarımdan gelen yetkililer ilk önce restaurantın mutfak bölümünü kontrol etti.

Mutfak ortamının hijyenik olduğunu gören yetkililer rahat bir şekilde yemek masasına oturdu. Temizlik konusunda oldukça hassas olan yetkililer daha sonra 40 katılımcı kadınla birlikte hep beraber yemek yediler.

Yemeğin ardından Çatom sorumlusu Medine Samuk Şimşek desteklerinden ötürü Nusaybin Kaymakamı Murat Girgin ve eşi Zeynep Girgin’e plaket takdim etti.

Nusaybin Çatom bünyesinde oluşturulan etkinliklerden bir çok kadının faydalandığını ve bu sebepten dolayı oldukça memnun kaldığını belirten Kaymakam Girgin, plaketten dolayı kadınlara teşekkür etti. Zeynep Girgin ise ilçe tarım yetkilisi Umut Kar’ın emeklerinin gözardı edilmemesi gerektiğinin altını çizerek, Kar’a hediyesini verdi.

Aylardır gıda denetimi konusunda kursiyerlere dersler veren Umut Kar’a teşekkürlerini ileten Nusaybin Çatom Sorumlusu Medine Samuk Şimşek, Kaymakam Murat Girgin ve eşi Zeynep Girgin’e desteklerinden ve kadınlara verdikleri önemden dolayı teşekkür ettiğini dile getirdi.

Ayrıca mekan sahibi Yahya ustanın kendilerini çok misafirperver bir şekilde karşılayıp ilgilendiğini ifade eden Samuk, mutfak ortamına verdikleri hijyen öneminden dolayıda kendilerini tebrik etti.

(Ufuk ASMAN – Nusaybinliyiz.com)

catom-kaymakama-plaket1

catom-kaymakama-plaket2

catom-kaymakama-plaket3

catom-kaymakama-plaket4

catom-kaymakama-plaket5

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Nusaybin Belediyesine kayyum atandı
İçişleri Bakanlığı 28 belediyenin listesini açıkladı. Nusaybin Belediyesine de kayyum atandı.
Nusaybin kuzeyinde 7 ton amonyum nitrat bulundu!
Mardin Valiliği, gerçekleştirilen operasyonlar kapsamında Nusaybin'in kuzeyinde 7 ton amonyum nitratın ele geçirildiğini açıkladı.
Nusaybin Spor Kompleksi Projesi bitme aşamasında
Nusaybin Belediyesi Spor Kompleksi Projesi’nde bitme aşamasına geldi. Projede gelinen aşamaya dair açıklama yapan Belediye Eşbaşkanı Kaya ve Kok, “Nusaybinli...
Valilikten “çatışma” açıklaması
Mardin Valiliği Nusaybin'de çıkan çatışmayla ilgili bir basın duyurusu yayınladı.
Kaya; ‘Nusaybin yeniden Nisêbîna rengîn olacak’
Nusaybin’de 134 gün süren sokağa çıkma yasağının kısmi olarak kaldırılmasının ardından ilçeye gelen heyetler ve Nusaybin Belediye Eşbaşkanı Sara Kaya...
Ahmet Türk ; “Tepki haberleri gerçeği yansıtmıyor”
Mardin Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Ahmet Türk, Nusaybin’e yaptığı ziyarete ilişkin bazı basın yayın organlarında yer alan “Nusaybin esnafından Ahmet...
600 aileye gıda yardımı
Mardin Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanlığı ve Nusaybin Belediyesi, geri dönüşlerin başladığı Nusaybin ilçesinde ilk etapta 600 aileye gıda...
Gani Bilge : “Esnafı yanlış bilgilendirmeyin”
Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Abdulgani Bilge, sıkıntı olmayan bölgelerde bulunan iş yerleri için temizlik maksadıyla izin aldıklarını, ancak...
Dikkat : güvenliğiniz için tellerle çevrili mahallelere girmeyin
Sokağa çıkma yasağının 129 güne girdiği Nusaybin’de ‘Tellerle çevrili’ mahallelere girilmemesi uyarısı yapıldı.
Nail Şimşek Aydıntepe’ye tayin oldu
Nusaybin Gıda, Tarım ve Hayvancılık ilçe müdürlüğünde görev yapan Nail Şimşek'in tayini, Bayburt'un Aydıntepe ilçesine çıktı.
Nusaybin’de selalar okundu
Darbe girişiminin ardından Diyanet İşleri Başkanlığı Türkiye'ye çağrıda bulundu. Nusaybin camilerinden sela sesleri yükseldi.
Nusaybin’de sokağa çıkma yasağı kaldırılıyor
Nusaybin Kaymakamlığı, Abdulkadirpaşa, Fırat, Yenişehir, Dicle, Kışla ve Zeynel Abidin mahalleleri hariç olmak üzere sokağa çıkma yasağının 19 Temmuz 2016...
“Nusaybin afet bölgesi olarak ilan edilsin”
Nusaybin Düşünce-Der Başkanı Metin Kardaş, 5 aydır sokağa çıkma yasağının sürdüğü ilçenin afet bölgesi olarak ilan edilmesini istedi.
Gani Bilge’den hassasiyet çağrısı
Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Abdulgani Bilge, Nusaybinli vatandaşların mağdur olmaması için ticari araçlara hassasiyet çağrısında bulundu.
Valilikten “Cevizlik” açıklaması
Mardin Valiliği, Cevizlik Jandarma Karakolu'na yapılan saldırıyla ilgili açıklama yaptı.