$ DOLAR → Alış: 3,66 / Satış: 3,68
€ EURO → Alış: 3,90 / Satış: 3,92

Girgin Nusaybin’den ayrıldı

Girgin Nusaybin’den ayrıldı
  • 30.07.2013
  • 43 kez okundu

Dernekler Daire Başkanlığı Şube Müdürlüğüne atanan Murat Girgin Nusaybin’den ayrıldı.

Murat Girgin hükümet konağında ki personelle vedalaşıp, hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra yola çıkmak için son hazırlıklarını yapmak üzere evine gitti. Burada Murat Girgin’i Garnizon Komutanı P.Yarbay Salih Üstündağ, Emniyet Müdürü Cem Koray Kılıçkaya, Milli Eğitim Müdürü İzzettin Aydın, İlçe Müftüsü İsmail Çiçek ve bazı hükümet konağı çalışanları karşıladı.

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI!

3 yıl Nusaybin Kaymakamlığı yapan Murat Girgin içinde vedalaşmak kolay olmadı. Evinin önünde kendileri için toplanan insanları görünce duygularına hakim olamayan Girgin ve eşi gözyaşlarını tutamadı.

Gözyaşlarıyla evinin önünden uğurlanan Girgin ailesinin son vedası ise polis ekipleriyle oldu.

Murat Girgin Nusaybin çıkışında kendilerini uğurlamak için bekleyen polis memurlarına da tek tek selam verip görevlerinde başarılar diledi. Daha sonra Girgin ve ailesi Nusaybin’den ayrıldı.

Bizde İpekyolu Gazetesi olarak Nusaybin’e vermiş olduğu hizmetlerinden dolayı Murat Girgin’e teşekkürlerimizi sunuyor ve yeni görevinde başarılar diliyoruz.

(Ufuk ASMAN – Yasin Burak TAN – Nusaybinliyiz.com)

girgin-ayrildi-1

girgin-ayrildi-2

girgin-ayrildi-3

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Nusaybin Belediyesine kayyum atandı
İçişleri Bakanlığı 28 belediyenin listesini açıkladı. Nusaybin Belediyesine de kayyum atandı.
Nusaybin kuzeyinde 7 ton amonyum nitrat bulundu!
Mardin Valiliği, gerçekleştirilen operasyonlar kapsamında Nusaybin'in kuzeyinde 7 ton amonyum nitratın ele geçirildiğini açıkladı.
Nusaybin Spor Kompleksi Projesi bitme aşamasında
Nusaybin Belediyesi Spor Kompleksi Projesi’nde bitme aşamasına geldi. Projede gelinen aşamaya dair açıklama yapan Belediye Eşbaşkanı Kaya ve Kok, “Nusaybinli...
Valilikten “çatışma” açıklaması
Mardin Valiliği Nusaybin'de çıkan çatışmayla ilgili bir basın duyurusu yayınladı.
Kaya; ‘Nusaybin yeniden Nisêbîna rengîn olacak’
Nusaybin’de 134 gün süren sokağa çıkma yasağının kısmi olarak kaldırılmasının ardından ilçeye gelen heyetler ve Nusaybin Belediye Eşbaşkanı Sara Kaya...
Ahmet Türk ; “Tepki haberleri gerçeği yansıtmıyor”
Mardin Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Ahmet Türk, Nusaybin’e yaptığı ziyarete ilişkin bazı basın yayın organlarında yer alan “Nusaybin esnafından Ahmet...
600 aileye gıda yardımı
Mardin Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanlığı ve Nusaybin Belediyesi, geri dönüşlerin başladığı Nusaybin ilçesinde ilk etapta 600 aileye gıda...
Gani Bilge : “Esnafı yanlış bilgilendirmeyin”
Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Abdulgani Bilge, sıkıntı olmayan bölgelerde bulunan iş yerleri için temizlik maksadıyla izin aldıklarını, ancak...
Dikkat : güvenliğiniz için tellerle çevrili mahallelere girmeyin
Sokağa çıkma yasağının 129 güne girdiği Nusaybin’de ‘Tellerle çevrili’ mahallelere girilmemesi uyarısı yapıldı.
Nail Şimşek Aydıntepe’ye tayin oldu
Nusaybin Gıda, Tarım ve Hayvancılık ilçe müdürlüğünde görev yapan Nail Şimşek'in tayini, Bayburt'un Aydıntepe ilçesine çıktı.
Nusaybin’de selalar okundu
Darbe girişiminin ardından Diyanet İşleri Başkanlığı Türkiye'ye çağrıda bulundu. Nusaybin camilerinden sela sesleri yükseldi.
Nusaybin’de sokağa çıkma yasağı kaldırılıyor
Nusaybin Kaymakamlığı, Abdulkadirpaşa, Fırat, Yenişehir, Dicle, Kışla ve Zeynel Abidin mahalleleri hariç olmak üzere sokağa çıkma yasağının 19 Temmuz 2016...
“Nusaybin afet bölgesi olarak ilan edilsin”
Nusaybin Düşünce-Der Başkanı Metin Kardaş, 5 aydır sokağa çıkma yasağının sürdüğü ilçenin afet bölgesi olarak ilan edilmesini istedi.
Gani Bilge’den hassasiyet çağrısı
Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Abdulgani Bilge, Nusaybinli vatandaşların mağdur olmaması için ticari araçlara hassasiyet çağrısında bulundu.
Valilikten “Cevizlik” açıklaması
Mardin Valiliği, Cevizlik Jandarma Karakolu'na yapılan saldırıyla ilgili açıklama yaptı.