$ DOLAR → Alış: 3,76 / Satış: 3,77
€ EURO → Alış: 4,55 / Satış: 4,57

Hüda-Par’dan gazetemize ziyaret

Hüda-Par’dan gazetemize ziyaret
  • 05.01.2014
  • 44 kez okundu

Gazetemizi ziyaret eden Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Nusaybin Belediye Başkanı adayı Seyfettin Ağırman, Nusaybin’e yeni ses ve nefes getirmek istediklerini belirtti. Siyasette yeni bir sayfa açmak istediklerini söyleyen Ağırman, Cizre’de yaşanan olaylardan da bahsetti.

Hür Dava Partisi’nin (HÜDA PAR) Cizre’de tanıtım broşürleri dağıtımı esnasında bazı grupların bu tanıtıma izin vermediklerini ifade etti. Halkın sesi olduklarını söyleyen Ağırman, bazı kişilerin halkın sesini kısmaya çalıştıklarını ancak buna izin vermeyeceklerinin altını çizdi.

Daha önceden de gazetemizin imtiyaz sahibi Abdulkadir Asman’ı tanıdığını dile getiren Seyfettin Ağırman, Asman’ın Nusaybin’e çok büyük hizmetler verdiğini söyledi.

Ziyaretlerinden dolayı Hür Dava Partisi’ne (HÜDA PAR) teşekkür eden İpekyolu Gazetesi imtiyaz sahibi Abdulkadir Asman, gazeteciliğe 1959 yılında başladığını ve emek harcamanın ne demek olduğunu gayet iyi bildiğini söyledi ve Hür Dava Partisi’ne (HÜDA PAR) başarılar diledi.

(Ufuk ASMAN – Nusaybinliyiz.com)

seyfettin-agirman-gazetemizi-ziyaret-1

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Nusaybin Belediyesine kayyum atandı
İçişleri Bakanlığı 28 belediyenin listesini açıkladı. Nusaybin Belediyesine de kayyum atandı.
Nusaybin kuzeyinde 7 ton amonyum nitrat bulundu!
Mardin Valiliği, gerçekleştirilen operasyonlar kapsamında Nusaybin'in kuzeyinde 7 ton amonyum nitratın ele geçirildiğini açıkladı.
Nusaybin Spor Kompleksi Projesi bitme aşamasında
Nusaybin Belediyesi Spor Kompleksi Projesi’nde bitme aşamasına geldi. Projede gelinen aşamaya dair açıklama yapan Belediye Eşbaşkanı Kaya ve Kok, “Nusaybinli...
Valilikten “çatışma” açıklaması
Mardin Valiliği Nusaybin'de çıkan çatışmayla ilgili bir basın duyurusu yayınladı.
Kaya; ‘Nusaybin yeniden Nisêbîna rengîn olacak’
Nusaybin’de 134 gün süren sokağa çıkma yasağının kısmi olarak kaldırılmasının ardından ilçeye gelen heyetler ve Nusaybin Belediye Eşbaşkanı Sara Kaya...
Ahmet Türk ; “Tepki haberleri gerçeği yansıtmıyor”
Mardin Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Ahmet Türk, Nusaybin’e yaptığı ziyarete ilişkin bazı basın yayın organlarında yer alan “Nusaybin esnafından Ahmet...
600 aileye gıda yardımı
Mardin Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanlığı ve Nusaybin Belediyesi, geri dönüşlerin başladığı Nusaybin ilçesinde ilk etapta 600 aileye gıda...
Gani Bilge : “Esnafı yanlış bilgilendirmeyin”
Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Abdulgani Bilge, sıkıntı olmayan bölgelerde bulunan iş yerleri için temizlik maksadıyla izin aldıklarını, ancak...
Dikkat : güvenliğiniz için tellerle çevrili mahallelere girmeyin
Sokağa çıkma yasağının 129 güne girdiği Nusaybin’de ‘Tellerle çevrili’ mahallelere girilmemesi uyarısı yapıldı.
Nail Şimşek Aydıntepe’ye tayin oldu
Nusaybin Gıda, Tarım ve Hayvancılık ilçe müdürlüğünde görev yapan Nail Şimşek'in tayini, Bayburt'un Aydıntepe ilçesine çıktı.
Nusaybin’de selalar okundu
Darbe girişiminin ardından Diyanet İşleri Başkanlığı Türkiye'ye çağrıda bulundu. Nusaybin camilerinden sela sesleri yükseldi.
Nusaybin’de sokağa çıkma yasağı kaldırılıyor
Nusaybin Kaymakamlığı, Abdulkadirpaşa, Fırat, Yenişehir, Dicle, Kışla ve Zeynel Abidin mahalleleri hariç olmak üzere sokağa çıkma yasağının 19 Temmuz 2016...
“Nusaybin afet bölgesi olarak ilan edilsin”
Nusaybin Düşünce-Der Başkanı Metin Kardaş, 5 aydır sokağa çıkma yasağının sürdüğü ilçenin afet bölgesi olarak ilan edilmesini istedi.
Gani Bilge’den hassasiyet çağrısı
Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Abdulgani Bilge, Nusaybinli vatandaşların mağdur olmaması için ticari araçlara hassasiyet çağrısında bulundu.
Valilikten “Cevizlik” açıklaması
Mardin Valiliği, Cevizlik Jandarma Karakolu'na yapılan saldırıyla ilgili açıklama yaptı.