$ DOLAR → Alış: 3,74 / Satış: 3,75
€ EURO → Alış: 3,98 / Satış: 4,00

Müthiş yılsonu etkinliği!

Müthiş yılsonu etkinliği!
  • 11.05.2013
  • 51 kez okundu

Mitanni Kültür Merkezinde gerçekleştirilen yıl sonu etkinliğine ilgi büyüktü.

Günün anlam ve önemini belirten okul müdürü Mehmet Zeki Can salonu tıklım tıklım dolduran katılımcıları selamladı.

Can konuşmasına şöyle devam etti ; “Yıl sonunda öğrencilerimizin hazırlamış olduğu bu etkinlikte ömür boyu hatırlayacağınız figürler göreceksiniz. Heyecanımızı bağışlayın çünkü sizden daha çok heyecanlıyız, yıl sonu etkinliğimizi hazırlayan öğretmenler ve öğrenciler büyük bir emek verdiler eğer burada bir eksiğimiz varsa hoş görün, çünkü gerçekten emek istiyor. Bugünkü etkinlikte göreceğiniz miniklerimizi 1. sınıfa gönderiyoruz ama biz gelecek senede çocuklarımızla birlikte olacağız, katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederiz.”

Minik öğrencilerin sergilediği oyunları ve skeçleri izleyen salonu hıncahınç dolduran misafirler bu güzel performans karşısında büyük bir hayrete düştüler.

GANGNAM STYLA SALONU COŞTURDU!

Anaokul öğrencilerini ayakta alkışlayan misafirler, Gangmam Styla gösterisiyle birlikte kendilerinden geçtiler. 5 yaşında ki minik öğrencinin Gagnmam Styla performansı büyük alkış topladı.

Salonu dolduran misafirler kendileri küçük ama yüreği büyük öğrencilerin performanslarını ölümsüzleştirmek için kamera ve cep telefonlarıyla görüntüler aldılar.

(Ufuk ASMAN – Yasin Burak TAN – Nusaybinliyiz.com)

ataturk-anaokulu-yil-sonu-galeri

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. yesrib diyor ki:

    ben kıyafetlerinize bayıldım bayıldımmmm:)

YORUM YAZ
Nusaybin Belediyesine kayyum atandı
İçişleri Bakanlığı 28 belediyenin listesini açıkladı. Nusaybin Belediyesine de kayyum atandı.
Nusaybin kuzeyinde 7 ton amonyum nitrat bulundu!
Mardin Valiliği, gerçekleştirilen operasyonlar kapsamında Nusaybin'in kuzeyinde 7 ton amonyum nitratın ele geçirildiğini açıkladı.
Nusaybin Spor Kompleksi Projesi bitme aşamasında
Nusaybin Belediyesi Spor Kompleksi Projesi’nde bitme aşamasına geldi. Projede gelinen aşamaya dair açıklama yapan Belediye Eşbaşkanı Kaya ve Kok, “Nusaybinli...
Valilikten “çatışma” açıklaması
Mardin Valiliği Nusaybin'de çıkan çatışmayla ilgili bir basın duyurusu yayınladı.
Kaya; ‘Nusaybin yeniden Nisêbîna rengîn olacak’
Nusaybin’de 134 gün süren sokağa çıkma yasağının kısmi olarak kaldırılmasının ardından ilçeye gelen heyetler ve Nusaybin Belediye Eşbaşkanı Sara Kaya...
Ahmet Türk ; “Tepki haberleri gerçeği yansıtmıyor”
Mardin Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Ahmet Türk, Nusaybin’e yaptığı ziyarete ilişkin bazı basın yayın organlarında yer alan “Nusaybin esnafından Ahmet...
600 aileye gıda yardımı
Mardin Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanlığı ve Nusaybin Belediyesi, geri dönüşlerin başladığı Nusaybin ilçesinde ilk etapta 600 aileye gıda...
Gani Bilge : “Esnafı yanlış bilgilendirmeyin”
Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Abdulgani Bilge, sıkıntı olmayan bölgelerde bulunan iş yerleri için temizlik maksadıyla izin aldıklarını, ancak...
Dikkat : güvenliğiniz için tellerle çevrili mahallelere girmeyin
Sokağa çıkma yasağının 129 güne girdiği Nusaybin’de ‘Tellerle çevrili’ mahallelere girilmemesi uyarısı yapıldı.
Nail Şimşek Aydıntepe’ye tayin oldu
Nusaybin Gıda, Tarım ve Hayvancılık ilçe müdürlüğünde görev yapan Nail Şimşek'in tayini, Bayburt'un Aydıntepe ilçesine çıktı.
Nusaybin’de selalar okundu
Darbe girişiminin ardından Diyanet İşleri Başkanlığı Türkiye'ye çağrıda bulundu. Nusaybin camilerinden sela sesleri yükseldi.
Nusaybin’de sokağa çıkma yasağı kaldırılıyor
Nusaybin Kaymakamlığı, Abdulkadirpaşa, Fırat, Yenişehir, Dicle, Kışla ve Zeynel Abidin mahalleleri hariç olmak üzere sokağa çıkma yasağının 19 Temmuz 2016...
“Nusaybin afet bölgesi olarak ilan edilsin”
Nusaybin Düşünce-Der Başkanı Metin Kardaş, 5 aydır sokağa çıkma yasağının sürdüğü ilçenin afet bölgesi olarak ilan edilmesini istedi.
Gani Bilge’den hassasiyet çağrısı
Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Abdulgani Bilge, Nusaybinli vatandaşların mağdur olmaması için ticari araçlara hassasiyet çağrısında bulundu.
Valilikten “Cevizlik” açıklaması
Mardin Valiliği, Cevizlik Jandarma Karakolu'na yapılan saldırıyla ilgili açıklama yaptı.