$ DOLAR → Alış: 3,62 / Satış: 3,63
€ EURO → Alış: 4,11 / Satış: 4,13

Panama’ya uçuyor!

Panama’ya uçuyor!
  • 30.05.2013
  • 64 kez okundu

Talihli Halil İbrahim Şahin, bir içecek firmasının düzenlediği çekiliş kampanyasına katıldı. İçecek firmasının ürününü satın alan Şahin kapakta yazılı olan şifreyi firmanın resmi internet sitesinde kullandı.

4 Kişinin yararlanabileceği Panama tatili kampanyasına tam 290 bin kişi katıldı! Şahin ise bu şanslı 4 kişi içerisinde yer aldı.

Çekilişten 2 gün sonra içecek firmasının yetkilileri Şahin’i arayarak, kampanya dahilinde 1 haftalık tatil kazandığını ve bütün masrafların firma tarafından karşılanacağını söyledi. Büyük bir mutluluk yaşayan Şahin ve yanında götürmek istediği bir kişi Ağustos ayı içerisinde Panama adalarına uçacak!

Gelen tatil haberi üzerine heyecanlanan Halil İbrahim Şahin, ilk etapta arkadaşları tarafından kendisine bir şaka yapıldığını düşündü. Ancak Şahin içecek firmasından gelen resmi e-mail ile tatil çekilişini kazandığına emin oldu.

1 haftasını Panama adalarında geçirecek olan Şahin, çok büyük mutluluk yaşadığını ve bu büyük tatil fırsatını geri tepmeyeceğini dile getirdi.

(Ufuk ASMAN – Yasin Burak TAN – Nusaybinliyiz.com)

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Nurettin diyor ki:

    Kimi götürecekmiş .D

YORUM YAZ
Nusaybin Belediyesine kayyum atandı
İçişleri Bakanlığı 28 belediyenin listesini açıkladı. Nusaybin Belediyesine de kayyum atandı.
Nusaybin kuzeyinde 7 ton amonyum nitrat bulundu!
Mardin Valiliği, gerçekleştirilen operasyonlar kapsamında Nusaybin'in kuzeyinde 7 ton amonyum nitratın ele geçirildiğini açıkladı.
Nusaybin Spor Kompleksi Projesi bitme aşamasında
Nusaybin Belediyesi Spor Kompleksi Projesi’nde bitme aşamasına geldi. Projede gelinen aşamaya dair açıklama yapan Belediye Eşbaşkanı Kaya ve Kok, “Nusaybinli...
Valilikten “çatışma” açıklaması
Mardin Valiliği Nusaybin'de çıkan çatışmayla ilgili bir basın duyurusu yayınladı.
Kaya; ‘Nusaybin yeniden Nisêbîna rengîn olacak’
Nusaybin’de 134 gün süren sokağa çıkma yasağının kısmi olarak kaldırılmasının ardından ilçeye gelen heyetler ve Nusaybin Belediye Eşbaşkanı Sara Kaya...
Ahmet Türk ; “Tepki haberleri gerçeği yansıtmıyor”
Mardin Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Ahmet Türk, Nusaybin’e yaptığı ziyarete ilişkin bazı basın yayın organlarında yer alan “Nusaybin esnafından Ahmet...
600 aileye gıda yardımı
Mardin Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanlığı ve Nusaybin Belediyesi, geri dönüşlerin başladığı Nusaybin ilçesinde ilk etapta 600 aileye gıda...
Gani Bilge : “Esnafı yanlış bilgilendirmeyin”
Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Abdulgani Bilge, sıkıntı olmayan bölgelerde bulunan iş yerleri için temizlik maksadıyla izin aldıklarını, ancak...
Dikkat : güvenliğiniz için tellerle çevrili mahallelere girmeyin
Sokağa çıkma yasağının 129 güne girdiği Nusaybin’de ‘Tellerle çevrili’ mahallelere girilmemesi uyarısı yapıldı.
Nail Şimşek Aydıntepe’ye tayin oldu
Nusaybin Gıda, Tarım ve Hayvancılık ilçe müdürlüğünde görev yapan Nail Şimşek'in tayini, Bayburt'un Aydıntepe ilçesine çıktı.
Nusaybin’de selalar okundu
Darbe girişiminin ardından Diyanet İşleri Başkanlığı Türkiye'ye çağrıda bulundu. Nusaybin camilerinden sela sesleri yükseldi.
Nusaybin’de sokağa çıkma yasağı kaldırılıyor
Nusaybin Kaymakamlığı, Abdulkadirpaşa, Fırat, Yenişehir, Dicle, Kışla ve Zeynel Abidin mahalleleri hariç olmak üzere sokağa çıkma yasağının 19 Temmuz 2016...
“Nusaybin afet bölgesi olarak ilan edilsin”
Nusaybin Düşünce-Der Başkanı Metin Kardaş, 5 aydır sokağa çıkma yasağının sürdüğü ilçenin afet bölgesi olarak ilan edilmesini istedi.
Gani Bilge’den hassasiyet çağrısı
Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Abdulgani Bilge, Nusaybinli vatandaşların mağdur olmaması için ticari araçlara hassasiyet çağrısında bulundu.
Valilikten “Cevizlik” açıklaması
Mardin Valiliği, Cevizlik Jandarma Karakolu'na yapılan saldırıyla ilgili açıklama yaptı.