$ DOLAR → Alış: 3,57 / Satış: 3,59
€ EURO → Alış: 3,73 / Satış: 3,74

Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsasına ISO 9001 belgesi verildi

Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsasına ISO 9001 belgesi verildi
  • 09.03.2013
  • 32 kez okundu

NTSO ve NTB’de yapılan belge töreninde belgeleri ADN Kıraç Yönetim Danışmanlığı Dr.Muzafer Kıraç tarafından Başkan Mahsum Özmen ve NTSO Genel Sekreteri-Kalite yönetim ve Akreditasyon sorumlusu Abdulkadir Güneş’e belgeleri verildi.

NTB’de ise belgeleri Kıraç’ın elinden NTB üyesi Abdulhalim Aydın ve Genel Sekreteri-Kalite yönetim ve Akreditasyon sorumlusu Abdullah Dal aldı.

Törende NTSO Başkanı Mahsum Özmen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Muammer Güler’in Mardin ziyaretinde ilçenin ihtiyaçlarını kendilerine ilettiğini belirtti. Özmen ; Meslek Yüksekokulu, TOKİ ve sınır kapısı için Kaymakamımız Murat Girgin ile birlikte bu sorunu çözmek için büyük çaba gösterdiklerini söyledi.

Törende Konuşan Kıraç şunları söyledi “Bu odalarımızın yetkilileri aldıkları eğitim ve odalarımızda yapılan denetimlerden sonra kalite yönetim sistemi ISO 9001:2008’e sahip olabildiler. Türkiye genelinde 200 TSO ve TBO odalarına ISO 9001:2008′ belgesini verdik. Kalite,Marka yönünden de odalarımıza başarılarının devamını diliyoruz.’’ dedi.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Nusaybin Belediyesine kayyum atandı
İçişleri Bakanlığı 28 belediyenin listesini açıkladı. Nusaybin Belediyesine de kayyum atandı.
Nusaybin kuzeyinde 7 ton amonyum nitrat bulundu!
Mardin Valiliği, gerçekleştirilen operasyonlar kapsamında Nusaybin'in kuzeyinde 7 ton amonyum nitratın ele geçirildiğini açıkladı.
Nusaybin Spor Kompleksi Projesi bitme aşamasında
Nusaybin Belediyesi Spor Kompleksi Projesi’nde bitme aşamasına geldi. Projede gelinen aşamaya dair açıklama yapan Belediye Eşbaşkanı Kaya ve Kok, “Nusaybinli...
Valilikten “çatışma” açıklaması
Mardin Valiliği Nusaybin'de çıkan çatışmayla ilgili bir basın duyurusu yayınladı.
Kaya; ‘Nusaybin yeniden Nisêbîna rengîn olacak’
Nusaybin’de 134 gün süren sokağa çıkma yasağının kısmi olarak kaldırılmasının ardından ilçeye gelen heyetler ve Nusaybin Belediye Eşbaşkanı Sara Kaya...
Ahmet Türk ; “Tepki haberleri gerçeği yansıtmıyor”
Mardin Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Ahmet Türk, Nusaybin’e yaptığı ziyarete ilişkin bazı basın yayın organlarında yer alan “Nusaybin esnafından Ahmet...
600 aileye gıda yardımı
Mardin Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanlığı ve Nusaybin Belediyesi, geri dönüşlerin başladığı Nusaybin ilçesinde ilk etapta 600 aileye gıda...
Gani Bilge : “Esnafı yanlış bilgilendirmeyin”
Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Abdulgani Bilge, sıkıntı olmayan bölgelerde bulunan iş yerleri için temizlik maksadıyla izin aldıklarını, ancak...
Dikkat : güvenliğiniz için tellerle çevrili mahallelere girmeyin
Sokağa çıkma yasağının 129 güne girdiği Nusaybin’de ‘Tellerle çevrili’ mahallelere girilmemesi uyarısı yapıldı.
Nail Şimşek Aydıntepe’ye tayin oldu
Nusaybin Gıda, Tarım ve Hayvancılık ilçe müdürlüğünde görev yapan Nail Şimşek'in tayini, Bayburt'un Aydıntepe ilçesine çıktı.
Nusaybin’de selalar okundu
Darbe girişiminin ardından Diyanet İşleri Başkanlığı Türkiye'ye çağrıda bulundu. Nusaybin camilerinden sela sesleri yükseldi.
Nusaybin’de sokağa çıkma yasağı kaldırılıyor
Nusaybin Kaymakamlığı, Abdulkadirpaşa, Fırat, Yenişehir, Dicle, Kışla ve Zeynel Abidin mahalleleri hariç olmak üzere sokağa çıkma yasağının 19 Temmuz 2016...
“Nusaybin afet bölgesi olarak ilan edilsin”
Nusaybin Düşünce-Der Başkanı Metin Kardaş, 5 aydır sokağa çıkma yasağının sürdüğü ilçenin afet bölgesi olarak ilan edilmesini istedi.
Gani Bilge’den hassasiyet çağrısı
Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Abdulgani Bilge, Nusaybinli vatandaşların mağdur olmaması için ticari araçlara hassasiyet çağrısında bulundu.
Valilikten “Cevizlik” açıklaması
Mardin Valiliği, Cevizlik Jandarma Karakolu'na yapılan saldırıyla ilgili açıklama yaptı.